_APM4325

Ми добились зниження тарифів для людей через рішення суду – тепер крок за Президентом

11:10 09.07.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що у зв’язку із рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду щодо визнання незаконним підвищення з 2016 року вартості газу для населення і теплокомуненерго, новий Президент має повноваження накласти вето на відповідні постанови, що дозволить нарешті знизити тарифи на газ і тепло для населення.

«У мене в руках рішення Апеляційного суду – а це вже друга судова інстанція, яка визнала, що постанови уряду Гройсмана-Порошенка про підвищення ціни на газ були необґрунтовані, незаконні, а ціни – завищені», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України.

sudove_rishennia_taryfy

Політик запевнила, що враховуючи рішення суду щодо незаконності постанов уряду, тепер Президент Зеленський має право накласти вето на відповідні постанови уряду Гройсмана-Порошенка щодо підвищення ціни на газ.

«Для цього новому Президенту потрібен один день, або навіть одна година. Головне, що в нього руках завдяки нашій команді і перемозі в суді є рішення, яке дає йому підґрунтя, щоб зупинити постанови уряду про незаконне підвищення цін на газ», – запевнила вона і закликала нового Президента діяти негайно, тому що люди чекають таких рішень.

Голова фракції також зауважила, що віднині кожна людина і підприємства теплокомуненерго, які переплачували за газ протягом останніх років, на базі відповідного рішення можуть звернутись до суду і отримати перерахунок.

«Рішення суду дає можливість для всіх громадян України або юридичних осіб, які звернуться до суду – отримати відшкодування того, що вони переплатили. Тобто, кожен може піти до суду повернути реальні гроші. Тому що брали із нас такі ціни за газ – незаконно», – запевнила Юлія Тимошенко.