Ми перемогли на виборах у ОТГ із результатом 35,4%, – попередній підрахунок (відео)

11:20 30.04.2018

Лідер Партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що Партія ВО “Батьківщина” отримала впевнену перемогу на виборах у ОТГ, що відбулись в Україні 29 квітня, із результатом 35,4%, що свідчить про беззаперечну підтримку і довіру українського суспільства до політичної сили.

“За результатами виборів у ОТГ Партія ВО “Батьківщина” отримала абсолютну перемогу із результатом 35,4%, в той час як “Блок Петра Порошенка “Солідарність” отримав 27,1%. Таким чином від Партії ВО “Батьківщина” обрано 277 депутатів, а від партії президента ”Блок Петра Порошенка “Солідарність” – 212 депутатів. Отже, Партія ВО “Батьківщина” перемогла із суттєвою перевагою”, – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції, коментуючи попередні результати виборів у ОТГ, повідомивши, що Партія ВО “Батьківщина” нині має 40% протоколів із мокрими печатками, на базі яких було обраховано результат.

Водночас, за словами Юлії Тимошенко, на виборах з боку влади мали місце адміністративний ресурс, політичні репресії, масштабний підкуп і фальсифікації, що є неприпустимим явищем. 

Крим іншого, за словами політика, інші політичні сили отримали значно нижчі результати на виборах. Так, “Аграрна партія України” отримала 13,6%, “Наш край” – 5,6%, “Радикальна партія Олега Ляшка” – 5%, “УКРОП” – 3%, “Опозиційний блок” – 2,6%, “Самопоміч” – 2%, “Народний фронт” – 1,2%, ВО “Свобода” – 0,8%, “Громадянська позиція Анатолія Гриценка” – 0,5%.

Юлія Тимошенко також наголосила, що в цілому вибори відбулись в 17 областях, де Партія ВО “Батьківщина” перемогла у 11-ти областях, і лише у трьох областях перемогла партія чинного президента. 

“Партія ВО “Батьківщина” отримала перемогу у низці областей: Волинська – 54,5%, Вінницька – 43%, Запорізька – 40%, Кіровоградська – 41%, Одеська – 46%, Полтавська – 38,5%, Сумська – 57%, Тернопільська – 37%, Хмельницька – 47,4%”, – перерахувати вона.

Політик зауважила, що такі високі результати є найбільш правдивою соціологією, а також є свідченням високої підтримки людей і їх довіри до політичної сили ВО “Батьківщина”.

“Хочу подякувати всім громадянам України, які проголосували за Партію ВО “Батьківщина”, а особливо тим, хто прийшов на вибори і висловив свою волю, хто вистояв проти тиску, вимушення, приниження, репресій і залякування. Хочу подякувати своїй команді і тим, хто допомагав на місцях, адже вони – справжні бійці, і це команда справжньої сили, віри і переконань”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер Партії також сказала, що таким чином ВО “Батьківщина” продемонструвала, що на президентських і парламентських виборах влада не зможе перемогти шляхом використання таких брудних інструменти, і що “мафію можливо перемагати із великим відривом”.

“Це означає, що стару систему можливо зруйнувати, і ми всупереч об’єднанню всіх кланів, силі і аморальності всіх інструментів влади, є переможцями із вами, а стару систему – демонтуємо, і зробимо ту програму, яку багато років не могли втілити у життя через рееепресії, тиск і панування кланів”, – наголосила вона.