_APM2506

Ми повинні покладатись лише на власні сили для побудови сильної України

23:27 13.12.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що у розбудові принципово нової якості життя країни, у відродженні її економічної потужності та становленні високої якості життя громадян, слід покладатись виключно на власні сили, а не на поради ззовні.

«Якщо вам хтось скаже, що у світі всі очікують Україну як сильного і потужного конкурента – із її землею, надрами, інтелектом української нації, – це неправда. Адже сьогодні конкуренція у світі жорстка і часом жорстока, і ніхто не хоче піднімати країну, окрім нас самих», – сказала Юлія Тимошенко у ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

_APM2647

На переконання політика, сьогодні важливо відмовитись від сировинної економіки і перейти на інноваційний тип розвитку, що у свою чергу дозволить зупинити масовий відтік українців за кордон у пошуках кращих умов роботи і життя.

«Нам слід подумати про те, як зробити Україну країною успішних людей, які не будуть бігти з України, а які будуть повертатись і пов’язувати із Україною своє майбутнє», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Водночас Юлія Тимошенко зауважила, що у світі не може існувати «чарівних рішень», які в одну мить «зроблять країну заможною і успішною», але нині необхідно покладатись на українських інтелектуалів, фахівців різних галузей, аби спільними зусиллями здійснити важливі системні перетворення в Україні.

«Необхідно у стислий термін побудувати принципово нову якісну систему життя. Мова іде не лише про збільшення заробітної плати, а мова іде про всю ауру життя, коли людина зможе вільно жити, вчитися… І щоб наші діти, які хочуть займатись наукою, бізнесом і підприємництвом, – мали такі можливості», – зауважила політик.

Парламентарій також сказала, що саме тому «Батьківщина» спільно із командою фахівців напрацювали проект Нового економічного курсу і проект Нової Конституції, які за умови втілення у життя новим президентом, дозволять змінити вкрай критичний стан справ у державі.

«За останні 4,5 роки з моменту обрання чинного президента, ми не лише критикували владу, а зібрали сотні українських інтелектуалів, які мають знання у економічній і фінансовій галузях, конституційному праві, і ми спільно шукали поетапний і покроковий шлях для України, щоб змінити поганий тренд стагнації на шлях розвитку і успішності», – наголосила Юлія Тимошенко.