_APM4921

Ми сьогодні поряд з Саакашвілі і захищаємо Україну від розгортання диктатури

14:49 10.09.2017

Голова Партії ВО «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що вона спільно із депутатами фракції «Батьківщини» виступають на захист Міхеіла Саакашвілі, тому що чинна влада несправедливо позбавила його громадянства України.

«Ми сьогодні поряд з Міхеілем Саакашвілі тому, що з ним несправедливо повелися. Сьогодні тут ми захищаємо Україну від розгортання кримінальної диктатури», – зазначила Юлія Тимошенко на брифінгу у м. Перемишль.

Юлія Тимошенко уточнила, що прізвище президента в Україні змінилось, але «не змінилась сутність того, що він робить». Політик нагадала, що президент Петро Порошенко позбавив Міхеіла Саакашвілі права «стати на землю, де він навчався, жив та в останній час боровся».

«Ми разом з Міхеілем Саакашвілі тому, що виступаємо за справедливість. 26 років український народ бореться за право бути європейською, демократичною, вільною нацією, і після двох революцій я вимушена констатувати: в Україні продовжує існувати корумпована диктатура».

Юлія Тимошенко підкреслила, що чинна влада така само несправедливо поводиться із іншими громадянами України.

«Їх практично позбавляють прав, руйнують верховенство права. Корумпованість, безчесність і несправедливість захлиснули країну», – сказала вона.

За словами політика, українське суспільство знову поділено, але «не на Схід та Захід, а на біле і чорне, добро і зло, справедливість та беззаконня».

«Сьогодні ми на білій стороні, на стороні справедливості, права, цінностей. І тому ми зараз тут. Я хотіла б звернутися до всіх людей в Україні: «Не мовчіть! Не терпіть! Не приймайте це!», – закликала вона і додала: «Якщо ми будемо мовчазним чином це переносити та робити вигляд, що все гаразд, то ми не зможемо побудувати омріяну для українців країну. Треба продовжувати боротьбу, тому що нашу справу не завершено».

Лідер «Батьківщини» закликала українців вірити, що незважаючи на тимчасові труднощі, Україна стане сильною європейською країною.

«Як би тяжко все сьогодні не розвивалося я вірю, що Україна буде сильною європейською державою, і ми доведемо нашу справу до кінця», – підсумувала Юлія Тимошенко.