Ми спільно з Україною виграємо головний бій за життя країни

16:41 29.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала всіх українців об’єднатися і докласти всіх зусиль, щоб після президентських виборів спільними зусиллями силами справжніх, глибинних і якісних перетворень в Україні.

«Знаю, що перед Україною відкривається велике, гідне і світле майбутнє. Але всім нам потрібно попрацювати. Тому що 31 березня може стати для нас історичним і переломним моментом лише за умови, якщо ми зберемо з вами всі наші сили і можливості, і дамо бій, покладаючись один на одного, піднімаючи всіх друзів і знайомих», – сказала Юлія Тимошенко на Всеукраїнській акції єднання «Україна обирає зміни», що проходить у Києві, а також у Львові і Маріуполі.

_APX8677

Політик повідомила, що за всю президентську виборчу кампанію вона відвідала всю Україну – від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі, і «почула багато проблем людей, їх бід і несправедливості».

«Тому сьогодні ми зібрались як єдина команда і єдина родина, щоб у визначальний та історичний шанс подумати про те, як ми живемо і як хочемо жити, і як далі іти по нашій спільній історії і спільному шляху. Дякую, що ви небайдужі, що ви бійці, які жодного разу не пропустили ті моменти, коли треба піднятись за Україну на повний зріст», – звернулась вона до присутніх.

На переконання політика, нині настав час змінити такий неприпустимий стан справ в Україні, і тому останні 4,5 роки потужна команда фахівців різних галузей життя країни спільними зусиллями напрацьовувала «Новий курс України».

«Новий курс України» – це покроковий план змін в країні, який буде реалізований після президентських виборів в Україні», – сказала політик.

Кандидат у Президенти закликала українців зробити правильний вибір, і проголосувати так, щоб «наступні 5 років не було боляче, соромно і принизливо».

«І сьогодні люди єднаються по всій Україні, адже знають, щоб без їхніх зусиль країна перемогти не зможе. У нас є шлях, світла і чітка надія, і сотні тисяч людей по всім площам України готові до боротьби і перемог. І я точно знаю, що об’єднавшись із всією Україною, ми зможемо показати високий клас – перемагати та іти вперед», – звернулась Юлія Тимошенко.