_APX4049

Ми таки зробимо вчительську професію в Україні гідною!

12:07 06.10.2019

Кілька разів на рік, зокрема і в першу неділю жовтня, люди згадують про вчителів. Купляють їм квіти, говорять гарні теплі слова, пишуть добрі спогади в соціальних мережах… В усі інші дні року вчителі, вихователі, педагоги просто невтомно і тихо працюють для людей… Без зайвих нагадувань про себе…

Немає, мабуть, іншої професії в цілому світі, яка настільки необхідна для людини.

Людина може стати ким завгодно – політиком, міністром, актором, бізнесменом. Але, передусім, вона має стати порядною. Цьому не вчать за партою, за підручниками, але саме в школі формується цей «статус». Ми про це часто і несправедливо забуваємо, і пам’ятаємо лише «про оцінки та уроки».

В сучасному світі, де знання та інформація стали основним ресурсом, головним багатством націй і народів, саме професія вчителя стає головною і визначальною. Допоки вчитель не матиме гідних умов життя, суспільство не матиме жодних шансів на прорив. Не може бути багатої й заможної країни, в якій вчитель бідує. Це – аксіома!

На моє переконання, вчитель повинен стати професією номер один в сучасному світі. Ті країни, які першими це зрозуміють, – першими й будуть!

Зі святом вас, дорогі наші вчителі! Щира сердечна подяка за вашу велику працю! Обіцяю не забувати про вас, про ваші потреби, жалі і вимоги жодного дня!

Ми таки зробимо вчительську професію в Україні гідною!

Юлія Тимошенко