_APM1841

Об’єднаємо у роботі на Україну всі демократичні проукраїнські сили

14:45 02.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщина» залишається відкритою до співпраці з партією «Самопоміч», «Громадянською позицією Анатолія Гриценка», Святославом Вакарчуком, а також іншими демократичними проукраїнськими силами для здійснення системних і ефективних перетворень в Україні.

«Ми будемо будувати Україну із усіма демократичними силами. Ми готові до співпраці із партією «Самопоміч», «Громадянською позицією» Анатолія Гриценка, зі Святославом Вакарчуком, якщо він піде у політику. Ми об’єднаємо в єдиній роботі на Україну всі демократичні проукраїнські сили», – сказала Юлія Тимошенко прес-конференції у м. Львів.

За словами політика, таке об’єднання стане єдиною «сильною національною командою із правильною стратегією».

«Ми прагнемо створити спільну, сильну національну команду з правильною стратегією та з результатом, який буде не на папері, не у звітах, не в пропагандистських сюжетах, а так, щоб люди відчули на власному досвіді, що країна змінюється. І тоді люди почнуть повертатися до України. Це буде адекватною оцінкою змін», – сказала Лідер ВО «Батьківщина».