_APX3100

Ми зробили перший крок – попереду тривала робота на становлення нової України

19:34 15.06.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала українське суспільство до об’єднання зусиль для побудови нової, успішної і процвітаючої країни, а також закликала фахівців, експертів, інтелектуалів до спільної роботи на базі відкритих форумів.

«Сьогоднішній форум – це лише перший крок для спільної роботи. Ми сьогодні починаємо формувати робочі групи на базі визначених платформ. Думаю, що всі приєднаються, адже наше завдання – почати працювати і дати країні відповіді», – сказала Юлія Тимошенко під час завершальної промови на Всеукраїнському форумі «Новий курс України», який пройшов у м. Київ за її ініціативи.

_APX2240

_APX3981

_APX4469

Політик наголосила, що «Батьківщина» планує проведення низки тематичних форумів, які будуть присвячені вужчим напрямкам щодо подальшого розвитку України.

«У нас буде ще два форуми – перший із них буде присвячений саме новому економічному курсу, а другий – питанням життя людини: а саме, створення системи забезпечення успішного життя кожного українця», – сказала парламентарій.

Юлія Тимошенко подякувала всім учасникам форуму за продуктивну роботу і закликала до продовження роботи, і додала, що такий форум було організовано лише «для звірки годинників», а після буде тривати «тяжка робота щодо узгодження правильного шляху».

«Хотіла б подякувати усім, хто брав участь у робочих панелях. Оптимізм є, шанс є, і вихід є – давайте іти разом. Я хочу щоб ми, незважаючи на усі складнощі, на війну, з оптимізмом дивились у майбутнє. І щоб ми як одна команда ставили мету, яка вища нашого зросту», – закликала вона.

«Якщо ми зараз не об’єднаємось, не побудуємо сильну успішну європейську державу, то це буде означати, що боротьба багатьох поколінь українців не завершиться успішно. Я вірю в наші сили, і я вірю, що ми зможемо», – підсумувала Юлія Тимошенко.