_APX7431

НАБУ має дослідити факти фальсифікацій президентських виборів – 2010

21:36 14.06.2016

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що Національне антикорупційне бюро України має провести розслідування щодо фактів фальсифікацій виборів президента України у 2010 році, коли перемогу отримав Віктор Янукович.

«Я сподіваюсь, що в НАБУ будуть розслідувати цю справу і доведуть, що Янукович не був обраний президентом», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

При цьому політик послалась на оприлюднені факти із так званої «амбарної книги» Партії регіонів, яка у свою чергу має стати вагомим доказом щодо причетності команди Партії регіонів до фальсифікацій виборів президента у 2010 році.

«Відкрита «чорна бухгалтерія» Партії Регіонів, де поіменно відомо, кому платили гроші за фальсифікацію виборів у 2010 році. Стало очевидним, що за фальсифікацію виборів президента Януковича були заплачені шалені гроші», – підкреслила політик.

Юлія Тимошенко наголосила, що відповідне розслідування НАБУ необхідне для того, що «людям важливо знати, що вони ніколи Януковича президентом не обирали».

«Неправда відкривається, і вона стає очевидною, але вже спаплюжене життя України, Крим і Донбас – окуповані і триває війна. Ці біди є штучними», – сказала політик.

В цьому контексті лідер фракції «Батьківщина» звернулася до глядачів з тим, що Україна нарешті має вийти із такого «неприродного шляху, який Богом не даний, і вийти на той шлях, який може Україну врятувати».