_APX9935

Надання Томосу – це шлях до об’єднання і миру, вітаю всіх із великою і світлою подією!

09:05 12.10.2018

Щиро вітаю всіх віруючих, всіх християн, всю вільну і незалежну Україну з важливим рішенням Константинополя, з величезним кроком до надання Томосу, до визнання автокефалії нашої Церкви! Єдиної Помісної Української Церкви!

Це велика, ждана і світла подія, яка визначає історію країни, історію нації на багато років, а може й на кілька століть наперед.

Церква має об’єднувати людей, вести їх до добра та світла, як і люди мають допомагати один одному! В цьому – суть християнства, його велика місія та духовне призначення.

В Україні ж церкву десятиліттями намагалися зробити фактором роз’єднуючим і дестабілізуючим. Хтось ззовні постійно втручався в наші справи, намагався сварити нас, розводити по різних церквах і вказувати, яким богам молитися.

Відсьогодні цього не буде! Більше тисячі літ минуло відтоді, коли Великий Володимир хрестив нашу Київську Русь. Українська церква – одна з найдавніших та найславетніших у всьому православному світі. Ми маємо історію, маємо традицію, маємо свою Божу істинну віру і свій праведний шлях. І нарешті історичну справедливість відновлено. Ми будемо мати свою справді незалежну церкву.

Створення єдиної Української церкви – це не шлях до розбрату, до розподілу чи міжконфесійної конфронтації. Це – шлях до об’єднання, до миру, до злагоди та взаємної поваги й любові до ближніх.

Я від усього серця дякую всім, хто долучився до великої місії об’єднання українських церков, хто мріяв про це, вірив, і вже самою вірою наближав знаменну подію.

Хай допомагає всім нам Господь! Хай буде щаслива Україна!

Юлія Тимошенко