tymoshenko-14-zisd

Надаємо ГМ ОПОРА матеріали щодо порушень на виборах у ОТГ

15:15 30.10.2017

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що вибори у 201 територіальній виборчій громаді пройшли із суттєвими порушеннями виборчого законодавства, і підтверджуючі задокументовані факти відповідних порушень були передані представникам ГМ ОПОРА.

«Такого всеохоплюючого адміністративного тиску я не пам’ятаю. Масово порушувалися кримінальні справи проти сильних кандидатів від Партії ВО «Батьківщина», проти членів їхніх родин. Відбувався масштабний нахабний підкуп виборців. Це – цинічна фальсифікація виборів», – наголосила Юлія Тимошенко під час зустрічі із координатором виборчих та парламентських програм ГМ ОПОРА Ольгою Айвазовською та експертами організації.

За словами парламентарія, мова також іде про підрив демократичності, чесності та об’єктивності виборів, адже в ході виборчої кампанії та в день голосування були зафіксовані факти використання «адміністративного ресурсу та силових структур як інструменту тиску на опозиційних кандидатів, залякування опозиційних кандидатів та масовий підкуп виборців». При цьому Юлія Тимошенко передала представникам ГМ ОПОРА матеріали із задокументованими фактами порушень, що стались під час виборів 29 жовтня.

Юлія Тимошенко нагадала, за результатами паралельного підрахунку голосів за протоколами із 90% ДВК, Партія ВО «Батьківщина» виграла вибори із результатом 31%.

«Це і є справжнє соціологічне дослідження, яке зафіксувало беззаперечне лідерство Партії ВО «Батьківщина», – акцентувала парламентарій.

У свою чергу координатор виборчих та парламентських програм ГМ ОПОРА Ольга Айвазовська прийняла задокументовані факти щодо порушень законодавства у ході виборчого процесу і закликала усіх учасників виборчого процесу надавати відповідні дані.

«ОПОРА виступає за чесні та демократичні вибори і звертається до усіх учасників виборчого процесу з проханням надати матеріали щодо задокументованих фактів порушень, а також висловлює свою готовність опрацювати усю надану інформацію», – сказала Ольга Айвазовська.