_APX3853

Належні умови праці і гідна оплата освітянам – пріоритетні завдання

15:21 05.10.2018

Голова Партії ВО «Батькивщина» Юлія Тимошенко впевнена, що втілення у життя Нового курсу України дозволить принциповим чином змінити нинішній вкрай плачевний стан справ у галузі освіти і науки України, і дозволить забезпечити належний рівень освіти українцям і гідний рівень життя для освітян.

«Дякую освітянам за сумлінну і важку працю, які сьогодні фактично займаються благодійністю і, по суті, є волонтерами. Тому що вони віддають всі свої сили, час і душу, в той час як держава не дякує їм належним чином за працю», – сказала Юлія Тимошенко на зустрічі із освітянами у м. Житомир.

_APX3962

_APX3970

Політик наголосила, що нині держава належним чином не опікується проблемами освіти, зокрема щодо надання якісної освіти українцям і забезпечення належної заробітної плати освітянам.

«У Литві заробітні плати для вчителів вищі аніж в Україні в 5 разів, в той час як в Польщі – у 7 разів! Крім того, на освіту в Україні у валютному обчисленні у 2013 році витрачали у 1,8 разів більше, аніж це передбачено у нинішньому проекті державного бюджету на 2019 рік», – обурилась політик і додала, що вкрай важливо негайно змінити пріоритети країни і «закрити корупційні оборудки, щоб отримати достатнє фінансування галузі освіти і науки в Україні».

Юлія Тимошенко наголосила, що сьогодні вкрай важливо створити всі умови для того, щоб працювати у галузі освіти йшли найкращі представники українського суспільства, адже без належної освіти для громадян «країна не матиме майбутнього».

«Конкуренція за людину має стати пріоритетом для країни. Адже головним пріоритетом для всіх країн, які думають про своє майбутнє, є виховання, освіта і наука. Інтелект нації слід примножувати, накопичувати і посилювати», – впевнена парламентарій.

Юлія Тимошенко акцентувала, щоб принципово змінити стан справ в Україні, слід прибрати кланово-олігархічний вплив, надати людям належні права і повноваження реально впливати на владу, а для цього слід ухвалити нову Конституцію України.

«Протягом тривалого часу над новою Конституцією України працювала команда правознавців, конституціоналістів і правозахисників. Нова Конституція України дозволить змінити нинішню ситуацію в країні, в тому числі – у галузі освіти і науки», – впевнена політик.

Водночас, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що один із пріоритетів Нового курсу – повернути професії вчителя повагу та престиж.

_APX2904

ШКОЛА

«Весь світ базує своє майбутнє виключно на знаннях, а успішність та конкурентоспроможність кожної нації залежить від рівня освіти та інтелекту. Ми маємо зробити ставку на виховання людини, на освіту та інтелект, адже без цього у країни не буде майбутнього», – зазначила Юлія Тимошенко, яка напередодні Дня учителя відвідала ліцей в с. Студениця на Житомирщині та поспілкувалася з педагогічним колективом.