Настав час для справжніх трансформацій в країні – це під силу справжнім патріотам

14:08 14.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала українських добровольців і волонтерів, а також українське суспільство із Днем добровольця і волонтера, та висловила впевненість, що лише силами справжніх патріотів можна буде здійснити якісні зміни і перетворення в Україні.

«Сила вільних сьогодні рятує Україну. І лише ваша внутрішня свобода, щире служіння Україні і відповідальність за Україну, за наше сьогодення і майбутнє, мир і наших дітей – покликало вас до цієї унікальної місії», – сказала Юлія Тимошенко на засіданні Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму «Трансформація України».

_APM7841

Політик зазначила, що Форум трансформації, який зібрав команду добровольців і волонтерів, нині є вкрай актуальним, тому що дві Революції в Україні і зміна влади не призвели до очікуваних суспільством змін.

«Висновок слід зробити про те, що не завершується справа тоді, коли вибороли свободу і мир, та дали право комусь управляти країною. Слід думати про справжні трансформації в Україні. І так як ви захистили Україну голими руками, так само слід зробити реальні зміни в Україні, і тому після виборів Президента України слід не втратити жодного дня для таких справжніх трансформацій», – наголосила кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко також застерегла, що здійснення трансформацій в країні матиме потужний спротив з боку чинної владної системи, який слід подолати спільними зусиллям.

«Подолати цей супротив під силу лише тим людям, які щиро служать Україні. Ваш сукупний авторитет незрівнянно вищий авторитета будь-якого політика, яку б кількість голосів підтримки він не мав би», – звернулась вона.

Юлія Тимошенко також подякувала присутнім на зустрічі духовним лідерам нації, високоповажним і високошанованим керівникам всіх церковних конфесій.

«Нічого праведного в житті не може бути зроблено, якщо ми не спираємося на віру у Господа і любов. Наші добровольці і волонтери також є духовними лідерами нашої нації. І те, що сьогодні є таке єднання і синергія, говорить про те, що в України є велике майбутнє. Тому що коли все спирається на духовну основу, віру в Бога, свій власний народ, сили і Україну – думаю, з цього буде велика справа», – підсумувала вона.