yulia-tymoshenko-ictv-1

Настав час підтримати очікувані для країни зміни

23:32 25.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що чергові президентські вибори в Україні стануть вирішальними у питанні здійснення потрібних змін в країні, запит на які нині гостро сформувало українське суспільство.

«Сьогодні я маю багатотисячні зустрічі по всій країні. І я бачу, що люди не опускають руки, вірять і хочуть реальних, глибоких і правильних змін. Не зважаючи на проблеми, наша країна і народ налаштовані не здаватись, а іти вперед, робити свій вибір і досягати перемог», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Політик зазначила, що політика чинної влади є неприпустимою, адже мають місце стагнація української економіки, погіршення соціально-економічного забезпечення українців, через що відбувається масова еміграція українців за кордон. А тому настав час для реальних і ефективних змін, які пропонує втілити «Новий курс України», і який був розроблений провідними вітчизняними фахівцями високого рівня.

«Я вірю в кожну літеру «Нового курсу України» і кожного українця, який не здався, не поїхав із України, а продовжує віддавати своє життя і працю для становлення України. Сьогодні більшість українців вірять у те, що закінчується епоха розпачу, руїни, розрухи, промахів і поразок, і починається епоха становлення, відродження і процвітання країни», – запевнила кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко звернулась до українців не піддаватись на виборчі технології і маніпуляції, які нині проводить команда чинного Президента Петра Порошенка і його оточення, і у день голосування скористатися «великим шансом нарешті повернути все так, як потрібно нам – українському народу».

«До ключової битви залишився тиждень. Вихід – є, і він в наших руках: це «Новий курс України». Слід набратись віри, сил, впевненості, піти та проголосувати за зміни, на які ми чекаємо 28 років, і для яких настав час. Все буде у нас добре!» – запевнила кандидат у Президенти.