Не допустимо незаконної приватизації стратегічних об’єктів країни

14:08 03.09.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» не допустить ухвалення парламентом законопроекту про концесію державних стратегічних підприємств, а також фактичного продажу стратегічної власності України корумпованому оточенню президента.

«Ми не допустимо ухвалення у цьому залі законопроекту про концесію державних стратегічних підприємств, що є фактичною приватизацією прибутку підприємств без грошей», – сказала Юлія Тимошенко після Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами Юлії Тимошенко, відповідно до урядової концепції, КМУ має намір, зокрема, передати у концесію морські і річкові порти України, що є неприпустимим.

«Я відвідала Одеську область, поспілкувалась із нашими портовиками. Там у портові зони завели шахраїв із офшорними рахунками під патронатом президента, які забрали на свої рахунки всі значимі прибутки морських і річкових портів, а колектив – кинули напризволяще», – сказала вона.

Юлія Тимошенко наголосила, що «Батьківщина» готує відповідні звернення до правоохоронних органів.

«Ми будемо подавати до НАБУ і ГПУ заяви про злочин. І ми подивимось, як ці «сильні» антикорупційні органи будуть боротись із корупцією, яка контролюється президентом України», – акцентувала парламентарій.

Парламентарій також додала, що сьогодні українські високопосадовці готують хвилю фактичної безкоштовної приватизації низки стратегічних об’єктів країни, що у підсумку можна розцінити як «вбивство економіки, її фінансів, заможності і успішності українських родин».

«За спиною у людей, української нації – українська ГТС готується до передачі в управління незрозумілим міжнародним шахраям, які отримають українську ГТС під захистом і покриттям президента», – сказала вона і додала: «Тому ми вимагаємо від парламенту проголосувати законопроект №8107 про заборону передачі в управління ГТС, яка приносить Україні 3 млрд дол. щорічно».