Не допустимо роз’єднання українського народу, а об’єднаємось у любові і гармонії

11:53 26.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що роз’єднання українського народу за тими чи іншими ознаками є неприпустимим, і новий Президент України повинен створити всі належні умови для комфортного і гармонійного життя людей в усіх куточках Україні.

«Сьогодні здійснюється жорстка та іноді жорстока політика на роз’єднання людей. Нас щоразу намагаються розрізати по живому, щоб комусь сформувати рейтинги. Але жоден рейтинг не вартий того, щоб різати по живому», – сказала Юлія Тимошенко на Всеукраїнському форумі національних спільнот України в Ужгороді під час підписання Хартії міжнаціональної злагоди із представниками 27 національних спільнот.

_APX3968

За словами політика, жодна особа і обставини не мають права роз’єднати людей в Україні, адже «ми всі – українці, які мають любов як до самобутньої української культури, народу, традицій і історії, так і до культур та історій інших народів».

«Знаю, що любов стоїть над національністю, над партіями і над країною. І мені здається, що в основі всього має бути здатність народу любити один одного, пробачати, обійняти і допомогти…», – звернулась вона.

2019_03_26_Khartia

Юлія Тимошенко впевнена, що завдання нового Президента полягає у тому числі у відновленні міжнаціональної гармонії, адже нині в Україні представлено близько 130 національних спільнот.

«Завдання нового Президента – зробити певні кроки, щоб Україна стала успішнішою і сильнішою. І тоді навіть не треба буде зазирати в Хартію, тому що це – наш життєвий шлях, і ви можете на мене розраховувати», – запевнила кандидат у Президенти.