_APM1297

Не допустимо жодного реваншу!

14:40 03.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко запевнила, що після завершення дочасних парламентських виборів і за умови входження «Батьківщини» у парламентську коаліцію, політична сила здійснить все від неї залежне, щоб не допустити реваншу проросійських сил в Україні.

«Хотіла би попросити всіх вас, щоб ви своїми голосами і підтримкою посилили позиції Партії ВО «Батьківщина» у Верховній Раді. Якщо нам вдасться створити коаліцію, то ми ніколи не допустимо жодного реваншу», – сказала Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Львові, відповідаючи на запитання щодо участі проросійських сил у парламентських виборах.

Політик наголосила, що «Батьківщина» завжди мала «команду бійців», яка за весь час перебування у політиці «стояла за Україну, боролась на всіх революціях і бачила Україну частиною європейської спільноти і західної цивілізації».

«Ми будемо стояти на сторожі всіх питань і зробимо все, щоб діяти на благо України і задля українців. Це – наш життєвий план», – зауважила вона.

Окремо політик повідомила, що сьогодні існує висока вірогідність того, що партія «Слуга народу» за результатами дочасних парламентських виборів зможе створити монокоаліцію у парламенті, але застерегла, що концентрація влади в одних руках у свою чергу також може створити певну небезпеку для України.

«Сьогодні в Україні відсутня система контролю і відповідальності, тому що Конституція України не передбачає таких механізмів. В Україні завжди існував ризик монополізації влади», – нагадала вона.