_APM4020

Не дозволимо реалізації епохальної авантюри з продажу ГТС

12:26 17.12.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України підтримати законопроект фракції щодо захисту національних інтересів в управлінні та власності Єдиної газотранспортної системи України.

«Звертаюсь до голови ВРУ і голів парламентських фракцій з тим, щоб підтримати законопроект №8107, який забороняє здійснювати будь-які маніпуляції із українською ГТС. Цей документ повинен бути проголосований», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, сьогодні президент України Петро Порошенко спільно із афілійованими компаніями має намір фактично привласнити українську ГТС, що є «епохальною авантюрою».

«Українська ГТС передається в управління невідомо кому, і таким чином Україна позбавляється 3 млрд дол. щорічного доходу за транзит газу. Якщо таке станеться – Україну обберуть до нитки під псевдо-фальшиві патріотичні гасла», – обурилась вона.

Політик звернулась до президента України Петра Порошенка і всіх причетних до оборудки осіб щодо неприпустимості втілення авантюри у життя. Вона наголосила, що «новий президент України поверне українську ГТС у власність народу», що буде здійснено в межах виконання відповідного закону України про націоналізацію вкраденого українського національного ресурсу.