prynt_005_113

Не можна допустити кроків для створення загроз вторгнення РФ на територію України

21:07 26.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що відвід українських військових на Донбасі можливий лише за умови припинення вогню, демілітаризації окупованої території, відновлення контролю над державним кордоном між Росією і Україною і відсутності ризиків подальшого вторгнення РФ.

«Якщо після тогою, як ми відведемо від лінії розмежування свою зброю, існуватиме хоч один мінімальний ризик вторгнення, то – безумовно, не можна відводити наші війська», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

За словами політика, сьогодні вкрай важливо не робити таких кроків, які «поставлять під загрозу цілісність території України», а також зроблять реальною «загрозу подальшого вторгнення Росії на територію України». Саме тому розведення сил може бути здійснено із «одночасною демілітаризацією територій і встановленням правильного управління вже над нашими українськими територіями».

«Вважаю, що нам треба припиняти вогонь, демілітаризовувати окуповану територію, і лише після відновлення державного кордону та повернення прикордонних військ України на державний кордон між Україною і Росією, а не на лінію зіткнення, можна буде поновлювати нормальну роботу органів державної влади на окупованих територіях», – завершила Юлія Тимошенко.