_APM8929

Не підтримаємо Трудовий кодекс від олігархії, який звужує права людей

08:58 13.05.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» не підтримає проект нового Трудового кодексу України у нинішньому вигляді, який лобіює інтереси великого бізнесу і олігархів та суттєво звужує права звичайних людей.

«Команда «Батьківщини» уважно проаналізувала проект нового Трудового кодексу. Він створений олігархією і мафією, і фундаментально обмежує права людини. Ми будемо виступати категорично проти звуження прав людей», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

За словами політика, у запропонованому владою проекті Трудового кодексу права звичайних людей залишаються без захисту, і тому «Батьківщина» буде робити все задля того, щоб такий документ не був ухвалений Верховною Радою України, зокрема, об’єднувати зусилля із профспілками України.

«Ми будемо об’єднуватись із профспілками, які стоять на позиціях українців і своїх працівників, і будемо добиватись, щоб проект нового Трудового кодексу не був ухвалений. А також наша команда хоче максимально об’єднатись із суспільством», – сказала парламентарій.

Юлія Тимошенко вкотре наголосила, що нинішня влада під прикриттям гасел демократичності, проєвропейськості і антикорупційності робить все задля того, щоб фактично знищити українців.

«За такими гаслами влада чинить найжорстокіші несправедливості щодо України і українців», – обурилась вона.

Лідер фракції «Батьківщина» також зауважила, що змінити таку провальну соціально-економічну ситуацію в країні можна лише шляхом докорінного оновлення усієї влади.

«У нас велика біда із владою. І поки ми не приберемо її конституційним шляхом, ми не зможемо стати на правильний шлях розвитку. Порядок навести – треба залізний», – підсумувала Юлія Тимошенко.