TRK_Ukraine_001

Не про посади іде мова, а про зміни – і ми готові показати результат

19:51 11.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщини» напередодні презентувала першу п’ятірку та найближчим часом опублікує повний партійний список гідних кандидатів, і після парламентських виборів готова до формування парламентської коаліції із партією «Слуга народу» для спільної реалізації плану дій для підняття рівня життя громадян України.

«Ми презентували лише першу п’ятірку, тому що ці люди зазначаються у виборчому бюлетені. У нас – сильна і гідна перша п’ятірка. Але вже також повністю затверджено наш список – це 225 людей», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Сьогодні» на телеканалі ТРК «Україна».

Політик нагадала, що на дочасних парламентських виборах-2019 ВО «Батьківщина» підтримали партія «Основа» на чолі із Сергієм Тарутою і партія «Справедливість» Валентина Наливайченка.

«Це – сильні люди, люди честі. І думаю, що наше об’єднання посилить нашу команду», – впевнена вона і додала, що найближчим часом повний партійний список кандидатів буде опубліковано.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також нагадала, що команда нового Президента України напередодні повідомила, що коаліція із «Батьківщиною» в новому парламенті – можлива. Але навіть в інакшому випадку – якщо «партії «Слуга народу» бракуватиме голосів для самостійного ухвалення рішень, то ми будемо поряд».

Юлія Тимошенко також зазначила, що сьогодні «не про посади іде мова», а про те, як підняти рівень життя громадян України і повністю змінити нинішню неприпустиму ситуацію. А тому «Батьківщина» пропонує впровадити в життя Новий курс України як покроковий план того, як відроджувати країну.

«Ми хочемо після парламентських виборів створити «коаліцію дій», в основу якої ляже Новий курс України, і який стане коаліційною угодою, яка реально за короткий термін зможе людям дати результат. Якщо ми увійдемо у коаліцію і будемо спільно із «Слугою народу» формувати уряд, то ми також пропонуємо виконати програму «100 днів уряду», яка зможе здійснити зміни – ухвалити новий Податковий кодекс, знизити тарифи, підняти соціальне забезпечення», – наголосила політик.

Юлія Тимошенко також наголосила, що сьогодні Конституційний Суд України приступив до розгляду подання щодо конституційності указу чинного Президента України про розпуск Верховної Ради України. На її переконання, новобраний Президент видав цілком конституційний указ про розпуск парламенту.

«Майже 80% людей в Україні хочуть розпуску парламенту. Він цей розпуск «заслужив», адже більшість у парламенті протягом п’яти років нівечила життя людей, і розпущений він – цілком законно і конституційно: коаліції – немає, а парламент – працює проти своїх людей», – зазначила політик.