_APX0161

Не виключаємо версії СБУ щодо нападу спецслужб РФ на офіс «Батьківщини»

18:56 26.06.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що версія Служби безпеки України щодо нападу на центральний офіс політичної партії представників спецслужб Російської Федерації виглядає обґрунтованою, оскільки Партія ВО «Батьківщина» послідовно виступає проти «мінських угод» і проти вирішення ситуації на Сході України не в інтересах українського суспільства.

«Партія ВО «Батьківщина» послідовно виступає проти «мінських угод». Не дивно, що офіс нашої політичної сили сьогодні намагались підірвати чи атакувати, і що за повідомленням СБУ це були дії з боку спецслужб Російської Федерації. Вважаю, що ця версія має право на життя», – сказала Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Львові, відповідаючи на запитання журналістів щодо інциденту.

За словами політика, саме «мінські угоди» дали країні-окупанту час, аби «узурпувати нашу територію, підвести війська, впливати на наше життя і вбивати українців».

«Ми послідовно говоримо про те, що необхідно припинити війну називати АТО, ми проти виборів на Донбасі, адже це не врегулювання кризи, а окупація нашої території, що буде практично узаконено самою Україною», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко вкотре нагадала, що Партія ВО «Батьківщина» послідовно виступає «проти торгівлі на крові і торгівлі з окупованими територіями без будь-яких правил і, зокрема, високопосадовцями України».

За словами політика, події навколо центрального офісу Партії ВО «Батьківщина» також підтверджують те, у якій «складній ситуації знаходиться Україна, і які ризики перед нами стоять».

«Зараз вкрай важливо бути разом, щоб об’єднатися, і зберегти право на незалежність, державність, нашу землю і наше право на життя», – підсумувала парламентарій.