2019_03_29_ЮВТ_SUSPILNE

Не змогла провести дебати із політичними опонентами через відсутність у них хоробрості

18:59 29.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що прибула для участі у ефірі політичного ток-шоу «Зворотний відлік» на запрошення «UA.Перший» для проведення дебатів із кандидатами у Президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, але наголосила, що не буде брати участі у ефірі через відсутність запрошених кандидатів у Президенти.

«Немає сумнівів, що дебати між кандидатами повинні відбутись. Тому я відклала всі свої справи і приїхала до вас на запрошення на дебати із Володимиром Зеленським і Петром Порошенком. Але проводити дебати немає із ким. І мені дуже шкода, що два потужних «рейтингоносця» не знайшли часу, а швидше хоробрості та мужності – дебатувати», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі політичного ток-шоу «Зворотний відлік».

Разом із тим політик наголосила, що готова прийняти запрошення «UA.Перший» для участі у ефірі для надання відповідей на запитання експертів, але у попередньо визначений час.

«Я готова між першим і другим туром виборчої кампанії на ваше запрошення в будь-який запланований день прийти на розмову із вами. Але коли я прийшла на дебати із двома найбільш успішними кандидатами у Президенти, я хочу поговорити саме із ними», – наголосила вона.