_APM2338

Небажання проведення виборів – це маніпуляція влади під прикриттям війни

17:33 26.06.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що через недолугу соціально-економічну політику чинної влади українське суспільство вимагає негайного проведення виборів, проте українська влада усіляко ухиляється від такої вимоги суспільства під прикриттям війни і начебто існування ризику заходження у парламент проросійських сил, що насправді не відповідає дійсності.

«Сьогодні влада говорить, що через війну в України проводити вибори не можна. Але насправді під прикриттям війни здійснюється масштабна корупція. Так, за час війни президент України Петро Порошенко став втричі заможнішим, його банк отримав утричі більші доходи, а Липецька кондитерська фабрика сотні мільйонів доларів платить до бюджету Російської Федерації. Отже, цієї війни закінчувати ніхто не буде!», – сказала Юлія Тимошенко журналістам під час прес-конференції у Львові.

Парламентарій також зауважила, що суспільству нав’язують думку, що сьогодні недоцільно проводити дострокові вибори і виділяти із державного бюджету 1 млрд грн., адже такі кошти можна було б спрямувати на пенсійне забезпечення громадян. Проте насправді таке твердження є маніпуляцією суспільною думкою.

«Сьогодні сотні мільярдів доларів списують із бюджетних рахунків усіх рівнів, а на армію постачаються товари утридорога – хіба ці кошти не могли б отримати пенсіонери?», – риторично звернулась вона.

Юлія Тимошенко також наголосила, що не витримує критики той аргумент, що у випадку дострокових виборів до Верховної Ради України можуть зайти представники п’ятої колони.

«Це обман! Тому що у самий розпал процвітання Партії регіонів і в той час, коли ще голосували Крим і частина Донбасу, то максимум, який здобувала на виборах Партія регіонів – це 32%. Сьогодні частина Донбасу і Крим – не голосують, а представники Партії регіонів розкололись на 4 групи: Опозиційний блок, Партія «За життя», «Наш край», «Аграрна партія», які навіть не зможуть пройти 5%-ий бар’єр», – пояснила Голова Партії ВО «Батьківщина».

Натомість, за словами Юлії Тимошенко, сьогодні зростає підтримка демократичних партій, і у випадку проведення виборів до парламенту потраплять Партія ВО «Батьківщина», «Самопоміч», «Громадянська позиція», і об’єднання нових демократичних депутатів нинішнього скликання парламенту.

«Це і буде наступним парламентом, який матиме абсолютну більшість тих, хто не представляє кланову систему, і хто не товаришує за спиною у суспільства. А тому у парламенті не буде тих мафіозних утворень, які сьогодні складають абсолютну більшість у парламенті, і не буде більше проросійських сил в українському парламенті», – пояснила парламентарій.

Юлія Тимошенко зауважила, що кожен народ має право обирати правителів – президента, парламент і уряд, а тому сьогодні українське суспільство «повинне дати відповідь на запитання: чи влаштовує нас, що робить влада і та корупція, про яку говорять в усіх без винятку країнах світу».

«Я щиро і адекватно вважаю, що чим швидше влада піде і буде проведено вибори до парламенту – тим швидше ми зможемо реально вийти на шлях відродження, становлення і справжніх реформ. Слід не опускати рук, не вірити у чорну пропаганду від влади, згуртувати весь народ України і якомога швидше прибирати із посад нинішню владу конституційним шляхом», – підсумувала парламентарій.