_APM4267

Нова коаліція і новий уряд – це шлях до змін в країні

10:22 14.05.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України до проведення консультацій щодо створення нової парламентської коаліції, і як наслідок формування нового уряду, щоб розпочати впровадження у життя плану негайних та необхідних змін в країні.

«Перед парламентом стоїть питання не лише щодо дати інавгурації Президента України, але і щодо того, чи (…) стане парламент поряд із Президентом для того, щоб змінити уряд на базі нової парламентської коаліції і створити план змін, які потрібно негайно проводити в країні», – сказала Юлія Тимошенко із парламентської трибуни.

Політик наголосила, що команда «Батьківщини» підтримає будь-який проект постанови щодо призначення дати інавгурації нового Президента України, і виступає за щонайшвидший розгляд відповідного питання. Вона нагадала, що на нещодавніх виборах Президента України 73% українців підтвердили, що «жодного дня не хочуть терпіти те, що робили із країною і людьми останні 5 років».

«За 5 років нинішньої влади відбулось падіння ВВП у валютному обчисленні на 36,5%, падіння всіх соціальних показників від пенсій до заробітних плат, зростання тарифів на тепло і газ у 12 разів, руйнація економіки України і середнього класу. Тому люди не хочуть терпіти жодної хвилини», – перерахувала вона.

Саме тому, на переконання Голови Партії ВО «Батьківщина», парламент повинен стати «частиною змін і руху вперед», у інакшому випадку «парламент не матиме права на життя».

«Я вірю, що цей парламент на щось здатний, і ми зможемо багато чого зробити для України і людей. Тому закликаємо всі фракції до консультацій для створення нової коаліції, нового уряду і Національної комісії з розслідування корупції на найвищому посадовому рівні попередньої влади», – підсумувала політик.