Нова пенсійна система – це справедливі пенсії і гідне життя людей

10:04 30.01.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після президентських виборів нова влада запровадить персоніфіковану пенсійну систему, яка дозволить щонайменше вдвічі збільшити пенсії і забезпечити людей гідним життям.

«У державному банку буде відкрито рахунок, і всі внески будуть здійснюватись на приватний пенсійний рахунок людини. Буде нараховано депозит, гроші будуть індексуватись, а якщо банк придбає цінні папери, то людині будуть нараховуватись дивіденди», – сказала Юлія Тимошенко час зустрічі з працівниками Чернігівського хлібокомбінату.

_APX2061

Політик пояснила, що нині є несправедливою ситуація, коли громадяни за своє життя сплачують майже втричі більше внесків, ніж вони потім після виходу на пенсію отримують у вигляді пенсійних виплат. Натомість нова пенсійна система буде справедливою, а ще дозволить збільшити пенсії.

«Треба обрахувати все, що ви перераховували за себе. Мінімум в два рази можна збільшити пенсії, які є низькими у порівнянні з пенсіями держслужбовців. Такий закон вже розроблений», – сказала вона.

Політик додала, що має покроковий план позитивних перетворень в усіх галузях життям українців – це Новий курс України, розроблений нею разом із потужною командою експертів.