Tymoshenko_112_006

Нова ВРУ повинна зібратись чимшвидше після виборів – люди чекають змін!

21:38 17.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що після завершення парламентських виборів, нова Верховна Рада Україна повинна чимшвидше зібратись і розпочати роботу для здійснення змін в країні, на які так очікує українське суспільство. І команда «Батьківщина» за умови потужної підтримки суспільством зможе показати реальний результат роботи вже найближчим часом.

«Слід готуватись до першого робочого дня парламенту і нового уряду. І щойно народні депутати отримають мандати, слід відразу збирати сесію і формувати для рішення, які будуть повертати країну до життя. Саме тому слід визначити, які першочергові кроки слід робити новій владі», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Вечірній прайм» у ефірі телеканалу «112 Україна».

Парламентарій додала, що відповідно до законодавства, нова ВРУ повинна зібратись на перше засідання з моменту оголошення результатів виборів не пізніше, аніж у місячний термін. Нині важко прогнозувати, як швидко ЦВК оприлюднить результати, але імовірно, що «перше засідання відбудеться в другій половині серпня, можливо, після 20-го числа».

За словами політика, нині суспільство вимагає врегулювання таких першочергових питань, як то зниження тарифів удвічі, скасування медичної реформи, підвищення мінімального розміру пенсій і початок бюджетного процесу. А тому і Президента, і уряд, і нову ВРУ чекає «реальна, системна і напружена робота». «Батьківщина» готова до такої системної роботи, і має у підготований план перших кроків і дій.

«Слід почати негайно діяти! Я хочу, щоб всі вірили, що в Україні можливо побудувати справедливі і успішні правила нашого життя. І щоб ніхто не був у розпачі. Підтримайте «Батьківщину», адже якщо ми сильно будемо представлені у парламенті, то такою ж мірою зможе працювати нова команда, яка буде очолювати країну», – завершила Юлія Тимошенко.