_APM7906

Нова виборча система без мажоритарки – це крок до змін в країні

12:49 22.05.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що «Батьківщина» підтримає законодавчі ініціативи щодо запровадження нової виборчої системи, яка передбачатиме відсутність мажоритарної складової.

«Слід негайно змінювати виборчий закон, тому що це – основа політичної системи в Україні. Давайте проголосуємо за нову виборчу систему і зробимо перший крок. Нам потрібна нова відповідальна виборча система без мажоритарної складової, і на парламентські вибори слід іти виключно за новою системою», – сказала Юлія Тимошенко з парламентської трибуни під час позачергової сесії Верховної Ради України.

_APM8075

За словами політика, збереження нинішньої виборчої системи із мажоритарною складовою є неприпустимим, і в разі проведення парламентських виборів за старим законодавством буде «збережено кулуарні і корупційні порядки, які є в нинішній Верховній Раді України».

«Якщо виборча система залишиться мажоритарною – корумпованою і нікчемною, то ми будемо мати ті самі наслідки», – застерегла вона.

«Саме тому питання не до нового Президента і тих, хто «за» чи «проти» цього закону. Питання одне – хтось хоче благополуччя країні в цьому залі, а хтось – збільшення капіталізації свого бізнесу», – завершила Юлія Тимошенко.