_APM8602

Нові Конституція і економічний курс – це перші кроки плану дій з відновлення країни

23:50 14.01.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що відразу після президентських виборів в України новий президент повинен забезпечити проведення Всеукраїнського референдуму щодо ухвалення нової Конституції України, яка зруйнує кланову систему управління країною. А також новий президент повинен втілити у життя розроблений фахівцями Новий економічний курс, який пропонує принципово нову фінансову політику, податкову систему, умови роботи для підприємців і аграріїв, що у свою чергу зупинить масовий відтік українців за кордон.

«Перше, що повинен здійснити новий президент України після виборів – це розпочати Всеукраїнський референдум щодо ухвалення нової Конституції України, яка зруйнує кланово-олігархічну систему управління країною і дасть реальні повноваження громадянам. Нова Конституція повинна побудувати систему балансів і противаг, де клани не зможуть впливати на процеси в країні», – сказала Юлія Тимошенко під час програми «Свобода слова» на ICTV.

_APM8568

За словами політика, нині вже понад три роки триває робота «Батьківщини» із великою командою конституціоналістів, кращих юристів, правознавців, громадських діячів і візіонерів, які «знають всі світові тренди, щоб на 2019 рік спланувати принципово інші правила і порядки нашого життя».

«Мета полягає у тому, щоб на кінець президентської кампанії вийти із чітким проектом нової Конституції, який поверне можливість людям користатись своїми правами і свободами, а також розпоряджатись власними ресурсами», – сказала вона.

За словами політика, новий президент також забезпечить втілення і реалізацію Нового економічного курсу України, що докорінним чином змінить нинішню вкрай критичну економічну ситуацію.

«Я знаю, чому мені не страшно іти на посаду президента України. Тому що мінімум 70% проблем країни створені штучно і є наслідком того, що в країні побудовані системні і всеохоплюючі фінансові піраміди. А Новий економічний курс пропонує створення нової фінансової системи України, яка поставить НБУ під контроль держави і дозволить запровадити реальні механізми зупинення інфляції. Також буде змінено всю кредитно-грошову політику і впроваджено нову податкову систему, де буде створено всі умови для підприємців і українських аграріїв. Наше завдання – запустити економіку», – впевнена політик.

Впровадження Нового економічного курсу, на переконання Юлії Тимошенко, таким чином дозволить зупинити масовий виїзд українців за кордон.

«Новий економічний курс говорить про те, що доходи людини – заробітні плати, дивіденди, пенсії і стипендії – це ресурс економіки України. По-перше, достойні доходи закріплюють інтелектуальних людей в Україні, а, по-друге, дають економіці розвиватись всередині. В той час як нині руйнується економіка через позбавлення людей купівельної спроможності. Але ми зможемо принципово змінити ситуацію, і я вірю в те, що настане новий шанс для відновлення країни», – пояснила Голова фракції «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також впевнена, що новий президент України зруйнує ганебну практику «викачування грошей із населення України через встановлення непосильних для споживачів тарифів», а на потреби населення буде спрямовано газ виключно українського видобутку за ціною 3,55 грн за м. куб., замість нині встановленої ціни 8,55 грн за м. куб.

«Перший законопроект нового президента стосуватиметься повернення до порядку 2014 року, коли український газ спрямовувався виключно на потреби населення. Також відповідний закон ми покладемо в основу ціноутворення тарифів на газ, заблокувавши можливість штучного завищення ціни на газ», – пояснила політик.