560_093_09

Новий Президент почне діалог із суспільством – і ми побудуємо якісно нову країну

23:19 28.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що новий Президент України повинен вийти на прямий діалог із українським суспільством, ініціювати ухвалення на Всеукраїнському референдумі нової Конституції України для зміни кланово-олігархічної моделі управління країною, адже робота із нинішнім парламентом не дасть очікуваних для суспільства результатів через його глибоку корумпованість.

«Якщо новий Президент сяде домовлятись із нинішнім парламентом – цією «політичною камасутрою», то йому треба завершувати роботу. Адже сьогоднішній парламент на три чверті складається із тих народних депутатів, які уособлюють всю систему корупції, є маріонетками і виконують лобістські замовлення», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

На переконання політика, новий Президент протягом півроку з часу обрання на президентських виборах до моменту переобрання Верховної Ради України зможе добитись якісних змін в країні.

«Без уряду, через закони і укази Президента ми поставимо на місце тарифи, рівень життя людей, подбаємо про пенсіонерів, і зробимо все, щоб у нас були сучасні освіта і медицина», – перерахувала вона.

Також кандидат у Президенти повідомила, що новий Президент України після чергових виборів повинен вийти на прямий діалог із суспільством, щоб через ухвалення нової Конституції України на Всеукраїнському референдумі створити нові правила життя суспільства, де «не буде місце монополіям, кланам, безконтрольності і безкарності посадовців, а також чорних дверей входження до влади». Парламентарій зауважила, що новою Конституцією також буде зруйновано кланово-олігархічну модель управління країною, в той час як нині Президент Петро Порошенко «все життя був і продовжує залишатись частиною прогнилої системи, в якій завжди займав своє гідне місце».

«Петро Порошенко створював партію Медведчука СДПУ(О) і Партію регіонів, був невід’ємною частиною корумпованої кланової системи, очолив корупцію в Україні в той час, як Україна увійшла в 10-ку найбідніших країн, а також Порошенко був міністром економіки у проросійському уряді Януковича», – перерахувала вона.

На її переконання, нинішня стара система «мріє на посаду Президента привести ручну маніпулятивну болонку, яка нічого не розуміє щодо стану справ в країні, що треба робити із старою системою, і яку система поглине за лічені місяці». Водночас політик запевнила, що така система буде ліквідована її командою після виборів Президента.

«Ми закінчимо епоху руїни і почнемо епоху відродження і розвитку. Так буде виглядати нова Україна», – завершила кандидат у Президенти.