_APM3108

Новий уряд, заміна силовиків і відповідальність корупціонерів – це має відбутись негайно

12:25 22.04.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України надати можливість новому Президенту України здійснювати його повноваження відповідно до нової концепції змін в Україні. Передусім, необхідно дати можливість новому Президенту України змінити очільників силових відомств і притягнути причетних корупціонерів до відповідальності, а також необхідно сформувати новий уряд, який буде діяти в інтересах українського суспільства.

«Нам потрібно повернутись до спільної відповідальності за зміни, які повинні розпочатись сьогодні, і парламент повинен відіграти важливу роль. І тому хочу звернутись до всіх колег у парламенті, щоб Верховна Рада України не перетворилась у гирі на крилах змін», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

_APM3158

За словами політика, передусім слід негайно дати можливість новому Президенту України змінити очільників силових відомств – ГПУ, СБУ та Міністерства оборони України, що «стане першим тестом на зміни», які повинен здійснити новий Президент.

«Слід чітко подивитись, чи має новий Президент політичну волю притягнути всіх причетних до корупції представників чинної влади до кримінальної відповідальності», – наголосила парламентарій.

На переконання Голови Партії ВО «Батьківщина», вкрай низький рівень підтримки чинної влади свідчить про те, що громадяни України не довіряють їй, зокрема – уряду, який провадить політику «приниження людей, лобізму, корупції і несправедливості», що також слід змінити.

«Якщо у Верховної Ради України залишилась хоч крапля совісті – слід дати можливість сформувати новий уряд, який буде жити абсолютно в нових цілях і завданнях», – впевнена вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» додала, що громадяни України нині побоюються того, щоб не похитнулись «суверенність, сильна позиція боротьби проти країни-агресора, а також спрямовані на розвиток української нації питання».

«А тому Верховна Рада повинна стати на захисті суверенітету Україні, протидії агресору, а це значить: жодної капітуляції і жодних несумісних із національними інтересами України діями», – сказала вона.

Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України зберегти країну, а для цього «розкрити всі можливості для змін та стати невід’ємною частиною команди, яка ці зміни прагне і проводить».

«Нам треба піти із цієї політичної війни всім і почати той час, на який всі чекали – час відновлення і розвитку країни. І так буде», – впевнена Голова фракції «Батьківщина».