Об’єднаймось, щоб закінчити епоху стагнації, руйнації і безладу

16:13 09.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала українців об’єднатись, аби спільними зусиллями на чергових президентських виборах усунути злочинну, корумповану і прогнилу владу та зупинити кланово-олігархічний вплив на всі галузі життя країни, а також розпочати новий і принципово якісний поступ у розбудові держави.

«Ми зібрались сьогодні на цьому місці, щоб згадати славну історію України і сказати про те, що віднині жодних поразок, слабкості і втрати часу не маємо права допустити. Епоха стагнації, руйнації і безладу повинна закінчитись, натомість розпочатись епоха становлення, процвітання, перемог, миру, економічного зростання і щастя наших людей. І я в це вірю!» – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із громадою м. Києва, що відбулась на Контрактовій площі.

_APX2299

За словами політика, сьогодні гостро стоїть питання про те, або на чергових виборах Президента «була докорінно змінена система прогнилої влади, наведено лад, врятовано країну від війни і бідності», інакше буде поставлено під загрозу існування української нації. А тому нині настав час, щоб об’єднатись всім українцям задля якісних змін в країні.

«Нам треба із обманом покінчити раз і назавжди. Вірю в силу людей, тому що на всіх площах України ми бачимо єднання людей, наснагу і бажання покінчити із неприпустимою ситуацією в Україні. І ми покінчимо із цим», – висловила впевненість Голова Партії ВО «Батьківщина».

Парламентарій наголосила, що вона як кандидат у Президенти України спільно із командою «Батьківщини», а також провідними фахівцями різних галузей життя країни, розробили принципово нове бачення подальшого життя України – Новий курс України, реалізація якого дозволить людям отримати право для здійснення реального управління країною через ухвалення Нової Конституції України на Всеукраїнському референдумі, забезпечити підйом економіки, науки і освіти, загального рівня і умов життя людей, що включає в себе гідні заробітні плати і пенсії, медичне обслуговування, створення умов для підприємницької діяльності.

Важливий блок Нового курсу України – Нова стратегія миру та безпеки, реалізація якої дозволить повернути мир в Україну, окуповані території Донбасу і АР Крим.

«Не будемо замовчувати, що в руках України документ унікальної сили – Будапештський меморандум, і після президентських виборів ми ініціюємо переговори в межах виконання Будапештського меморандуму. Країну-агресора слід ставити на місце більш чітко, жорстко і дієво», – повідомила вона і додала, що Україна нині може змінити світовий порядок денний по ядерному роззброєнню.

«Ми як українці могли б змінити порядок денний по ядерному роззброєнню, і ми це зробимо після президентських виборів. І ми нікому не пробачимо невиконаних гарантій, втрачених територій і життів людей», – наголосила Голова Партії ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також закликала присутніх спільними зусиллями протидіяти виборчим фальсифікаціям, які нині застосовує чинна влада для здобуття перемоги, а для цього «кожен підкуп повинен стати публічним». Також вона нагадала, що напередодні підписала із низкою кандидатів у Президенти України Угоду про чесні вибори.

«Ми всі разом – проти фальсифікації виборів. Ми – конкуренти, але за чесні вибори ми будемо боротись спільно, і не дамо цього разу допустити фальсифікації», – завершила Юлія Тимошенко.