VI_04

Об’єднання зусиль Президента і прем’єр-міністра – це можливість для змін в країні

23:49 07.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що після завершення дострокових парламентських виборів відкриється можливість сформувати новий, професійний і досвідчений уряд. І якщо новий уряд разом із новим Президентом України зможуть налагодити ефективну співпрацю, то люди зможуть отримати очікувані для країни зміни.

«Якраз правильне об’єднання і синергія зусиль нового Президента і нового прем’єр-міністра буде давати можливість людям розраховувати на зміни. І від того, якою мірою буде професійний і досвідчений прем’єр-міністр, що фактично буде обраний людьми на парламентських виборах разом із партією, буде залежати, якою мірою буде гармонійно працювати нові Президент і прем’єр-міністр», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Велике інтерв’ю» на телеканалі «112. Україна».

За словами політика, таким чином все залежить від того, кого із політичних сил оберуть люди у парламент, адже «саме та політична сила, яка буде потужно підтримана суспільством, зможе пропонувати свого прем’єр-міністра».

«Де-факто парламентські вибори – це всенародні вибори прем’єр-міністра України», – констатувала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко повідомила, що після остаточного формування влади, новобрані політики повинні «бути налаштовані на прагматичну, щоденну технократичну роботу».

«Це має бути повсякденна нормативна організаційні робота, де повинні сидіти професіонали, але із честю і совістю», – сказала Голова фракції «Батьківщина».

Саме тому парламентарій закликала нового Президента Володимира Зеленського згуртувати відповідальних людей у новому парламенті.

«Якщо Новий Президент зможе згуртувати парламент, то це означатиме, що він зможе згуртувати країну, щоб ми стали на багато порядків сильнішими. Це моя йому порада. Бо найгірше – це протистояння, роз’єднання, необґрунтована боротьба», – впевнена Юлія Тимошенко.