Об’єднуємося із молоддю для вироблення плану дій для нового Президента

10:31 06.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала українську молодь спільно долучитись до розробки плану дій в напрямку реформування молодіжної політики із створенням всіх необхідних умов і законодавчих основ для забезпечення принципово нової якості життя людей в Україні.

«Нам разом слід негайно виробити лаконічну, чітку, дієву і зрозумілу для всієї молоді України програму. І сьогоднішня зустріч відкриває можливість, щоб ми разом із вами для нового Президента України виробили меню, план дій і порядок денний для створення всіх належних умов для життя молоді в Україні», – сказала Юлія Тимошенко на зустрічі із лідерами молодіжних, студентських та спортивних громадських організацій, що відбулась у м. Вінниця.

У свою чергу молодь Вінниччини підтримала Юлію Тимошенко, підписавши разом із нею Меморандум про співпрацю громадських організацій і кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко для консолідації зусиль для запровадження нової молодіжної політики.

53588335_270387163844856_5506208190129242112_n

53537518_2103077336414058_5544775248395632640_n

Політик наголосила, що ініційований нею всеукраїнський діалог на базі напрацювання «Нового курсу України» має у своїй структурі окремий напрямок молодіжної політики. Першочергову увагу там звернено на створення робочих місць.

«По-перше, у «Новому курсі України» ми вперше запропонували започаткувати систему мікрокредитування, яка дозволить молоді вести підприємництво. Кожен, хто хоче займатись малим бізнесом, може звернутись до комерційного банку і отримати довгостроковий кредит під 2-3% річних без застави і під чіткий бізнес-план», – пояснила парламентарій.

По-друге, за словами кандидата у Президенти, «Новий курс України» передбачає створення системи іпотечного кредитування терміном на 15 і більше років під 3% річних.

«Відповідний законопроект вже підготований. І я переконана, якщо ми дозволимо створити іпотечне кредитування, то молоді родини зможуть отримати якісне житло», – зазначила вона.

По-третє, Юлія Тимошенко висловила занепокоєння щодо від’ємного приросту народжуваності в Україні. А тому «Новий курс України» передбачає створення державної програми на підтримку родин, які хочуть народити.

«При народженні першої дитини родина отримуватиме 50 тис. грн, другої – 100 тис. грн, а після народження третьої і більше – 150 тис. грн. Залишилось лише 1,5 місяці до закінчення президентської кампанії, тому нам слід готуватись до цих світлих змін. У нас – все буде добре», – звернулась вона до молоді.

Окрему увагу Юлія Тимошенко акцентувала на тому, що «Новий курс України» передбачає побудову нової української економіки на основі інноваційного розвитку.

«Ми маємо стратегічну і всеохоплюючу програму переведення української економіки із сировинного на інноваційний тип розвитку. І ми маємо всі необхідні напрацювання для підтримки науки, інновації, стартапів, інформаційних технологій, які розробляються молодими командами», – сказала політик.