_APX6964

Оголошую початок формування воєнного кабінету

12:19 30.10.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко оголосила, що ініціює процес початку формування воєнного кабінету, склад якого буде оприлюднено до початку президентських виборів в Україні.

«Оголошую початок формування воєнного кабінету, склад якого буде оприлюднено до президентських виборів. Країна повинна побачити склад майбутнього воєнного кабінету», – сказала Юлія Тимошенко під час виступу на Національному форумі «Нова стратегія миру та безпеки», що 30 листопада проходить у Києві.

_APX7739

Парламентарій наголосила, що доручає процес формування воєнного кабінету віце-прем’єр-міністру уряду АР Крим (1993-1997 р.р.) Андрію Сенченку, який «має досвід врегулювання гострих конфліктів, що відбувались на півострові в ці роки».

За словами політика, нині Україна потребує формування глибоко професійного стратегічного мислення і адекватного стратегічного планування, чого не забезпечив нинішній президент України Петро Порошенко.

«У реальному житті президент Петро Порошенко затвердив воєнну доктрину лише через 1,5 роки після початку війни, а завдання сформувати морську доктрину було поставлене лише на 5-й рік війни, що довело ситуацію до ризику втрати Азовського моря», – обурилась вона і додала, що команда «Батьківщини» детально вивчила нинішню воєнну доктрину, і констатувала, що «вона потребує фундаментального доопрацювання».

_APX6406

«Наприклад, нинішня воєнна доктрина передбачає досягнення повної сумісності ЗСУ України зі стандартами сил НАТО через 1,5 роки. Це утопія вже сьогодні», – сказала вона.

Юлія Тимошенко наголосила, команда «Батьківщини» ініціює розробку стратегічної військової доктрини і відповідних законопроектів, які будуть «абсолютно адекватними до всіх глобальних викликів».