Zik_01_vlashenko

Олігархи зацікавлені у обранні маріонетки на виборах президента

22:15 06.11.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що нинішня влада для збереження впливу на політику і для продовження здійснення корупційної діяльності в Україні готує нового керованого кандидата від об’єднаної олігархії, якого буде висувати на наступних президентських виборах.

«Сьогодні влада готує нового кандидата від об’єднаної олігархії на президентські вибори, адже вони не готові здавати свої позиції. Але ця людина не має «зеленого уявлення» ані про економіку, ані про фінанси, ані про кризу, ані про війну – їм просто потрібна маріонетка в руках», – сказала Юлія Тимошенко у ефірі ток-шоу «HARD з Влащенко».

За словами парламентарія, сьогодні олігархічні клани країни готують таку маріонетку, яка зможе обіймати посаду президента України, в той час як за його спиною «будуть продавати сільськогосподарську землю, забрати із бюджету гроші і державні ресурси».

Лідер фракції «Батьківщина» наголосила, що також сьогодні влада свідомо фальшує рейтинги щодо підтримки суспільством політичних партій і їх лідерів, і щоб нівелювати підтримку політичної сили ВО «Батьківщина», влада вводить окремих осіб у відповідні рейтинги.

«Влада хоче через фальшиву соціологію нав’язати суспільству, що президент Петро Порошенко користується найвищим рівнем довіри суспільства, а інші – перебувають на рівні нуля», – наголосила політик і додала, що це насправді не відповідає дійсності.

«Адже вибори, які відбулись у ОТГ, є реальним показником того, як люди ставляться до політичних сил і лідерів. Адже за ВО «Батьківщину» проголосували 29%, а партія Порошенка опинилась внизу. Це значить, що він не зможе ніколи більше стати президентом України», – акцентувала вона.