Тимошенко 2014

Опозиція має контролювати владу через Рахункову палату

23:30 04.04.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє про намір найближчим часом представити громадськості законопроект про опозицію.

“Закон, який я запропоную в найближчі дні і який так само підтримає сьогоднішня опозиція – це закон про опозицію. Я пропоную в цьому законопроекті дати право опозиції формувати Рахункову палату. Це такий орган, який може контролювати всі бюджетні потоки – як доходи, так і видатки, всі тендери”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні в ефірі Першого національного телеканалу.

Лідер партії “Батьківщина” зазначила, що у разі виявлення фактів корупції Рахунковою палатою, представники опозиції матимуть змогу звернутися до суду. “Треба дати право Рахунковій палаті перевіряти ретельно всі фінанси і доступ до них, і так само Рахунковій палаті йти не до прокуратури, і не до Міністерства внутрішніх справ, тому що там не пропустять жодної корупційної справи, а опозиції – напряму йти до суду і притягати до відповідальності тих чиновників, яких Рахункова палата визначила корупціонерами”, – зазначила вона.

“Це справжня боротьба з корупцією. Якби наша опозиція мала такі права, коли Партія регіонів і Янукович були при владі, ми би не мали того жаху, який є сьогодні в країні”, – заявила Юлія Тимошенко.