_APM0723

Оточенню президента подарували газові родовища – це неприпустимо

13:11 03.09.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» направить депутатські запити до Міністерства енергетики і вугільної промисловості та до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо незаконної передачі розвіданих родовищ природного газу оточенню президента.

«Батьківщина» направить депутатський запит до Міністерства енергетики і вугільної промисловості та до Міністерства екології про передачу корумпованому оточенню президента 12,5 тис. кв. км розвіданих родовищ природного газу, які належать народу», – сказала Юлія Тимошенко після Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, така площа розвіданих родовищ природного газу співмірна із територією Тернопільської області, а сама розробка родовищ природного газу була здійснена за рахунок державних коштів.

«Україна може самостійно без шахраїв президента видобувати газ на базі державного підприємства «УкрГазВидобування», – додала вона.

Юлія Тимошенко також додала, що депутатський запит також буде направлено прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману і президенту України Петру Порошенку, оскільки «це їх спільна відповідальність».

Політик також наголосила, що «Батьківщина» направить депутатський запит НАК «Нафтогаз України» і ДП «УкрГазВидобування» аби з’ясувати, на яких підставах НАК «Нафтогаз України» не сплачує ДП «УкрГазВидобування» достатніх фінансових ресурсів за видобуток газу державному підприємству.

«Станом на сьогодні НАК «Нафтогаз України» заборгував ДП «УкрГазВидобування» 42 млрд грн. Це тому, що сьогодні свідомо, планово і під гарантію президента банкрутують найбільше державне підприємство «УкрГазВидобування», і готують його до тіньової приватизації», – сказала Юлія Тимошенко.