_APX2249

Парламент «напрацював» на дострокові вибори – ми готові до участі

16:46 20.05.2019

Я вітаю розпуск парламенту Президентом України. Я вважаю, що парламент «напрацював» на дострокові вибори, не приймаючи необхідні для країни закони.

Наша команда цілком і повністю готова до дострокових парламентських виборів. Без сумніву, ми в них приймемо дострокову участь.

Але ще цей парламент мусить зробити свою роботу. Перше – слід невідкладно ухвалити новий закон про вибори, який буде без корупції, без підкупу, і такий, на який чекають люди. Не можна йти на дострокові вибори за старою виборчою системою.

Друге, що потрібно сьогодні країні – це змінити всіх силовиків – Генерального прокурора, голову Служби безпеки України, міністра оборони. І це теж мусить зробити цей парламент, бо два місяці чекати до зміни силовиків – це буде неправильно.

Також цей парламент повинен ухвалити новий закон щодо покарання за незаконне збагачення, а також вирішити питання про зниження тарифів. Думаю, що парламент готовий до такої роботи.

Я також хотіла б попередити всіх депутатів, що виконати цю функцію – це важливо, тому що навіть цей парламент повинен піти красиво, а не корумпованим, лобістським, і таким, що зрадив інтереси людей.

Я вірю, що між демократичними, патріотичними силами і новим Президентом може бути досягнуто взаєморозуміння, і ми повністю готові до співпраці. Я вірю, що зміни, на які очікують люди – починаються.

Юлія Тимошенко