_APM5365

Закликаємо Парубія опублікувати прізвища депутатів парламентської коаліції

14:30 06.02.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція звернеться із офіційним запитом до голови Верховної Ради України Андрія Парубія із вимогою опублікувати прізвища тих депутатів, які входять до парламентської коаліції.

«Наша фракція передасть голові Верховної Ради Андрію Парубію офіційний запит про те, хто поіменно входить в правлячу коаліцію. І ми всі ці прізвища передамо в кожен регіон України, бо українці мають право знати, хто бере із Порошенко, Яценюком і Гройсманом відповідальність за ту катастрофу і розвал, які вони влаштували в Україні», – сказала Юлія Тимошенко журналістам після Погоджувальної ради.

Політик повідомила, що фракція розраховує на офіційну відповідь голови парламенту щодо оприлюднення всіх прізвищ тих депутатів, які входять до парламентської коаліції.

«І це обов’язок Андрія Парубія дати перелік прізвищ, які входять в коаліцію, і не його право чине факультативне приватне бажання», – акцентувала парламентарій.

Вона також зауважила, що сьогодні заблокована контролююча функція Верховної Ради щодо створення слідчих тимчасових комісій, які «мають право допитувати чиновників і збирати докази, і передавати докази в прокуратуру і до суду, якщо виявлено факти корупції чи зловживання».

«Парубій заблокував ухвалення закону про тимчасові слідчі комісії і заблокував створення ТСК для розслідування корупції в державних корпораціях. Це означає, що вони хочуть приховати масштабну корупцію», – підсумувала Юлія Тимошенко.