Пенсійна, медична і тарифна політика будуть переглянуті – ми повернемо справедливість

15:04 28.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після перемоги на президентських виборах України приступить до виконання «Нового курсу України», який передбачає глибинні зміни в усіх галузях життя країни, щоб відродити національну економіку, соціально-економічний добробут і рівень життя громадян України.

«Новий курс України», який розроблений провідними фахівцями країни різних галузей життя, – це покроковий план дій, який слід виконати після виборів Президента України. Це стратегія українців і для українців, яка передбачає перехід від сировинної економіки до інноваційної моделі розвитку, зміну грошово-кредитної політики, податкової і соціальної системи, перегляд тарифної політики», – сказала Юлія Тимошенко на мітингу у місті Снігурівка, що на Миколаївщині.

_APX7740

За словами політика, нинішня влада проводить неприпустимий курс, який негативним чином позначається на добробуті власних громадян. Так, передусім неприпустимою є медична реформа, яка перетворилась у «технологію мінімізації українців на власній землі», коли вперше за історію незалежності «смертність перевищує народжуваність фактично у 2 рази, і щороку кількість населення країни зменшується на 250 тис. людей». Кандидат у Президенти повідомила, що «Новий курс України» передбачає ухвалення законопроекту про обов’язкове медичне страхування, який буде визначений Президентом як першочерговий.

«Кожна людина буде мати медичну страховку. Для працюючих людей за рахунок зниження удвічі податків буде платити роботодавець, для непрацюючих – пенсіонерів, дітей і непрацездатних – буде платити держава. Людина зможе зайти у лікарню чи поліклініку, і їй буде надано послуги за кошти страхового фонду. Також людина зможе безоплатно придбати виписані лікарем медикаменти, а за рахунок страховки також буде здійснюватись профілактика населення», – пояснила вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також сказала, що перегляду потребує пенсійна реформа, адже нині половина українських пенсіонерів отримують пенсії нижчі за 2 тис. грн, що ставить їх на межу виживання. Вона наголосила, що «Новий курс України» пропонує впровадження персоніфікованої системи пенсійного забезпечення для кожного українця.

«Мінімальна пенсія не буде нижчою від 4425 грн для тих людей, які мають мінімальний стаж, а інші люди будуть отримувати пенсію залежно від трудового стажу, тому що зрівнялівка у пенсіях – неприпустима», – зауважила політик.

Кандидат у Президенти також акцентувала, що окремо увагу звернуто на реформування молодіжної політики, і «Новий курс України» пропонує надати молоді якісну і безкоштовну освіту, гарантовану роботу, можливість розвитку власної справи, доступні кредити на житло і допомогу при народженні дитини.

Юлія Тимошенко також сказала, що буде здійснено перегляд тарифної політики. У першу чергу газ українського видобутку буде направлено на потреби населення і бюджетних установ, а вартість газу буде переглянуто і зменшено удвічі.

«Газ для людей із усіма витратами із 30%-им прибутком складатиме 3,50 грн за 1 м куб. Хто дав право поставити 8,55 грн за 1 м куб? А крім того з травня влада планує підняти ціну на газ на 15%, а з грудня – ще на 25%. Хіба ми можемо це дозволити? Категорично ні!» – повідомила парламентарій і додала, що команда «Батьківщина» напередодні виграла суд, рішенням якого було визнано незаконність встановленої урядом ціни, що у свою чергу стане підставою для перегляду вартості газу наступним Президентом.

«Новому Президенту слід буде лише виконати рішення суду і повернути Україні справедливість. Ціни будуть знижені для всіх на газ, що у свою чергу потягне за собою зниження ціни на гарячу воду і опалення», – сказала вона.

«Ми з вами маємо іти вперед, правильно будувати всю систему і не втрачати жодної хвилини», – звернулась Юлія Тимошенко.