_APM5355

Пенсійна, медична і земельна реформи – знищення українців, виступаємо проти дій влади

12:29 19.06.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що низка урядових реформ як то пенсійна, медична і земельна – жодним чином не покращують соціально-економічний стан пересічних українців, адже влада усілякими способами намагається скоротити видатки на медицину і пенсіонерам.

«Медична реформа – це поховання частини українського народу. Після медичної реформи 60% людей, які перебувають за межею бідності, не будуть мати доступу до медичних послуг, тому що їм будуть непосильними ціни, які встановлять на медичні послуги», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, команда «Батьківщини» поспілкувалась із медиками щодо так званої медичної реформи, і отримала від працівників галузі чимало зауважень і нарікань щодо тих норм, які планують бути впроваджені внаслідок ухвалення реформи. Передусім, побоювання медиків викликає те, що на місцях не буде коштів для того, щоб галузь охорони здоров’я була належним чином профінансована.

«Із місцевих бюджетів забирають останні копійки на фінансування системи охорони здоров’я, натомість запроваджують централізоване корупційне утворення, де будуть купувати ліки і медичне обладнання утридорога, а лікарні не отримають навіть того, що у них було», – застерегла парламентарій.

Юлія Тимошенко закликала парламентарів розглянути альтернативний законопроект №4456 щодо організації медичного обслуговування населення в Україні.

«Це і має бути тією медичною реформою, яку треба приймати, а не те знищення української нації, яку запланувала влада», – звернулась вона.

Юлія Тимошенко також висловилась категорично проти перспектив запровадження новел у контексті так званої пенсійної реформи.

«Пенсійна реформа – це ще одна унікальна авантюра і афера Порошенка і Гройсмана, бо вони збираються закрити дефіцит Пенсійного фонду за рахунок пенсіонерів», – застерегла вона і додала: «Це означає, що у стратегії кожен пенсіонер отримає менше».

За словами політика, пенсійна реформа де-факто передбачає приховане збільшення пенсійного віку через так зване збільшенням страхового стажу.

«Це означає, що на 30% буде менше пенсіонерів, тому що їм не дадуть отримати пенсію, і у стратегічній перспективі пенсії будуть меншими», – пояснила Лідер фракції «Батьківщина».

Натомість політик закликала владу розділити пенсійну реформу на окремі дві частини, і передусім виконати вимоги чинного законодавства і здійснити осучаснення і індексацію пенсій.

Юлія Тимошенко також сказала, що сьогодні влада має намір здійснити також так звану земельну реформу, проте по суті це означатиме, що українці будуть позбавлені права володіти власною землею. А тому Партія ВО «Батьківщина» спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація фермерів і приватних землевласників України» продовжує збір підписів у рамках Всенародного референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

«Що стосується земельної реформи, то ми зібрали вже понад 1,5 млн підписів громадян України, і ми будемо працювати до тих пір, поки не зберемо 10 млн підписів громадян проти продажу землі», – сказала парламентарій.