_APX2274

Пенсійна реформа – нищівна, а корупція влади – зашкалює

20:20 11.05.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що так звана пенсійна реформа, яку нинішня влада має намір найближчим часом втілити у життя, негативним чином вплине на добробут українських пенсіонерів і, зокрема, передбачатиме оподаткування пенсій для усіх пенсіонерів, скорочення пільгових категорій на право дострокового виходу на пенсію, а також до збільшення віку виходу на пенсію.

«Якщо ця пенсійна реформа пройде, то відповідно до цієї реформи буде передбачено оподаткування податком на доходи фізичних осіб не лише пенсії працюючих пенсіонерів, а всіх пенсій для усіх пенсіонерів», – сказала Юлія Тимошенко у прямому ефірі на телеканалі «ZIK».

За словами політика, урядова пенсійна реформа також призведе до скорочення пільгових категорій населення на отримання права дострокового виходу на пенсію, та призведе до збільшення віку для жінок та чоловіків для виходу на пенсію. А тому така пенсійна реформа не має права на життя у нинішньому вигляді.

«Нічого у цій пенсійній реформі доброго немає. І чим менше ця влада зробить «реформ», тим краще буде потім для нації і народу, і тим швидше ми вийдемо із кризи», – сказала парламентарій.

Юлія Тимошенко додала, що Україна залишається надзвичайно корумпованою країною, що стає на заваді відродження економіки, в той час як міжнародна спільнота повсякчас зауважує на високій корумпованості українських високопосадовців.

«Лідери європейських країн знають про масштабну корупцію в Україні, і навіть наш друг України президент Литви Даля Грибаускайте сказала, що корупція на найвищому рівні в Україні – це гірший ворог, аніж війна на Сході», – сказала парламентар.

За словами політика, всупереч корупції, міжнародні фінансові структури продовжують надавати кредитні кошти Україні, адже «якщо фінансово завалиться Україна, то це буде впливати на інтереси всіх ключових західних інвесторів, які внесли гроші в Україну».

Крім того, свідченням проявів корупції і лобіювання власних інтересів представників влади є порядок денний Верховної Ради, відповідно до якого вже наступного тижня парламентарі мають намір проголосувати за продаж таких стратегічних галузей як спиртова промисловість, та за остаточне ухвалення законопроекту про так званий ринок електроенергетики. На думку Лідера фракції «Батьківщина», через нинішній курс політики влади, українці вкотре за історію незалежності опинились перед питанням зміни керівників держави.

«Якщо ми хочемо навести лад в державі в прибрати із посад корупціонерів – треба змінювати владу. Вони загрузли у корупції і не дадуть Україні по-справжньому стати на ноги», – підсумувала Юлія Тимошенко.