_APM5226

Передамо до НАБУ заяву про злочин щодо діяльності Гонтаревої на посаді голови НБУ

13:37 02.04.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» подасть до Національного антикорупційного бюро України заяву про злочин щодо корумпованої і злочинної діяльності Валерії Гонтаревої на посаді голови НБУ, і щодо якої також причетний президент України Петро Порошенко.

«Ми передамо до НАБУ заяву про злочин, який здійснювався Валерією Гонтаревою, компанією ICU, яка контролюється президентом України і президентським банком», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу після Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, відповідна заява про злочин буде містити системне викладення всіх фактів, які будуть свідчити щодо того, що Валерія Гонтарева на посаді голови НБУ здійснювала корупційні оборудки.

«Ми зібрали всі докази, свідчення і розслідування, які були здійснені щодо корумпованої діяльності НБУ, і яка призвела до падіння курсу гривні і до вимивання фінансових ресурсів із реального сектору економіки», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко повідомила також, що для НАБУ таке розслідування стане «маркером і лакмусовим папірцем», а тому відповідне відомство зобов’язане належним чином відреагувати на відповідну заяву.

«Хочемо публічно передати заяву про злочин і подивитись, як НАБУ на це зреагує», – завершила вона.