Переможемо заради України

17:00 16.09.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала учасників 14-го З’їзду Партії, який проходить сьогодні у Києві, показати високий клас на місцевих виборах 29 жовтня цього року та закласти основу для перемоги на президентських і парламентських виборах попри тиск влади та впливів Кремля, – «заради України, а не заради посад».

«Нам потрібно об’єднатися з усіма демократичними силами і дати країні такі команди в об’єднані територіальні громади, які не дадуть стерти з обличчя землі половину сіл разом з інфраструктурою», – пояснила політик.

Лідер Партії закликала всіх присутніх усвідомити свою персональну відповідальність перед іншими членами команди та країною.

«Кожен робить своє, але дає шанс всій Україні. А той, хто «провалився», не себе провалив, а практично скинув вниз всю команду і примусив терпіти наругу над державою», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко звернула увагу на одну з причин, чому обидві Революції не досягли своїх цілей.

«Тому, що засоби масової інформації перебувають у руках мафії, яка через них разом із силовими структурами знищує добре чесне ім’я всіх, хто може стати за Україну і підняти її. Вони вбивають не фізично, а морально. І вбивають сутність тих лідерів, які можуть очолити рухи на відродження нашої держави», – сказала вона.

Політик повідомила, що влада «викохує» нового кандидата у президенти, під якого підведені всі олігархічні гроші, і врятувати країну можна одним чином – не пропустивши знову цю мафію до влади.

«Вам готують нову «політичну мавпочку», нове обличчя. Потім за його спиною стоятиме та сама непорушна і непохитна кланова система, яка вкотре намагатиметься обманути українську націю і привести до влади свого ставленика. Не дайте їм це зробити! Я знаю, що ми в силах цьому протистояти!» – наголосила голова ВО «Батьківщини».

Насамкінець Юлія Тимошенко заявила, що сьогодні З’їзд проходить у незвичному режимі: кожен має відчути величезну команду «Батьківщини» та їхню підтримку.

«Ми не обмежили учасників З’їзду стінами, ми сьогодні на площах, на майданах, у скверах і парках по всій країні», – наголосила Юлія Тимошенко і закликала учасників З’їзду бути сильними.

«Ми повернемо Україні ту славу, яку ми завжди мали, яку знав весь світ. Сьогодні всі нові технологічні революції живуть, зокрема, відкриттями і надбаннями українських вчених. Ми все це з вами повернемо. Ми будемо сильними і переможемо! Слава Україні!» – завершила Юлія Тимошенко.