_APM3218

Під прикриттям патріотизму Порошенко виконує умови Кремля

12:13 08.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що чинний президент України Петро Порошенко під прикриттям патріотичних гасел «виконує всі умови Кремля».

«Він призначав Віктора Медведчука перемовником від України. Це було б можливо, якби вони були чужими людьми? Ніколи!» – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Політик нагадала, що Віктор Медведчук пропонує план створення автономії на Донбасі, таким чином фактично виконуючи вимоги Кремля, що є неприпустимим.

«Донбас – це наша територія, це наша земля, так само, як і Крим, – це Україна», – сказала Юлія Тимошенко.

Парламентарій нагадала, що Верховна Рада України свого часу підтримала закон про особливий статус Донецької та Луганської областей, за яким вони можуть призначати свої силові структури і розв’язувати питання незалежно від України.

«По суті, цим законом реально цю автономію затвердили. Таким чином за спиною українців ведуться, по суті, переговори про капітуляцію і за рахунок України вони збирають врегулювати певним чином інтереси агресора», – наголосила вона і додала, що фракція «Батьківщина» не проголосувала за відповідний документ.

Юлія Тимошенко сказала, що Україна опинилась за столом переговорів із ватажками так званих ЛНР/ДНР, а не з лідерами країн-гарантів Будапештського меморандуму, і президент мав домагатись від країн проведення таких переговорів.

«Будапештський меморандум – невід’ємна частина міжнародного права. Якщо його не виконуватимуть, це означатиме, що міжнародне право не працює», – наголосила Голова Партії ВО «Батьківщина».