Піднімемо аграрний комплекс на належний рівень

21:15 13.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після перемоги на президентських виборах вона має намір реалізувати розроблений командою провідних фахівців країни «Новий курс України», який передбачає зміну сировинної економіки на економіку інноваційного розвитку, що у свою чергу дозволить підняти рівень життя людей.

«Слід припинити бути сировинним придатком Європи. Адже Україна постачає світу мільйони тонн зерна, а вітчизняні аграрії нічого з цього не отримують. В той час як інші країни, які купують наше зерно, виробляють з нього корми, борошно, макаронні вироби та торгують готовою продукцією у світі», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі з мешканцями Деснянського району м. Києва.

_APM7170

За словами політика, саме за експортом готової переробленої аграрної продукції буде майбутнє українського агропромислового комплексу. Так, ініційований «Новий курс України» передбачатиме можливість аграріям взяти довгострокові кредити під 3% річних, правильну податкову систему, що передбачає запровадження єдиного податку на гектар землі, систему підтримки та дотацій.

«Ми за 3 роки матимемо не 18 млрд євро, а 180 млрд від торгівлі готової продукції – це 2 ВВП країни і тільки з однієї галузі», – зауважила кандидат у Президенти.