Піднімемо економіку і рівень доходів людей, чим повернемо їм віру

13:39 25.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що підняття української економіки, а також рівня доходів громадян, є одним із важливих завдань нового Президента України, що буде здійснено відразу після виборів через реалізацію «Нового курсу України».

«Нам достатньо лише 5 років для здійснення правильних і розумних дій – з новою податковою системою, новою системою грошово-кредитної та соціально-економічної політики, щоб поставити країну на ноги», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із громадою м. Лубни, що на Полтавщині.

_APX2998

За словами Голови Партії ВО «Батьківщина», нова влада через реалізацію «Нового курсу України» забезпечить здійснення глибинних змін в країні, щоб нарешті «показати собі і світу, що Україна може бути сильною і процвітаючою країною».

«Мова іде про впровадження страхової медицини, персоніфікованої системи пенсійного забезпечення, надання доступних іпотечних кредитів, а також зростання рівня доходів людей принаймні до рівня сусідньої Польщі – а це принаймні у 3,5 рази. Також наше завдання – це працююча промисловість і розвинутий аграрний сектор», – перерахувала кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко наголосила, що нині неприпустимим є явище, коли 80% молоді декларують свій намір виїхати з України у пошуках кращого життя за кордон, через що відбувається відтік молодих і професійних людей, які є основою для економічного становлення країни. На її переконання, причина полягає у тому, що «люди втратили віру, що щось може змінитись на краще, і що Україна зможе стати як інші європейські країни». А тому головне завдання для нового Президента – повернути віру людей.

«Або ми зробимо Україну конкурентною у світі, або через 5 років у нас не буде народу. Ми прийшли до межі, і ці вибори – це питання бути чи не бути Україні. А тому ми поправимо ситуацію, і будемо реально заможною країною, адже робимо ставку на середній клас, освіту і науку, зміну стосунків між людьми», – сказала вона і додала: «І нам всім слід зібратись із мудрістю і силами, та не дозволити цього разу далі принижувати Україну».