Підписали Меморандум про співпрацю для захисту переселенців

16:26 20.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що завдання нової влади в Україні – Верховної Ради, уряду і Президента – забезпечити створення необхідних умов для проведення якісних змін у житті внутрішньо переміщених осіб і всіх постраждалих від російської агресії українських громадян, які фактично були кинуті владою напризволяще.

«Наша мета – домовитись про те, як у новому парламенті актуалізувати всі без виключення законопроекти. Адже дорога до миру, відновлення територіальної цілісності і нормального життя в Україні повинна розпочатись із того, щоб по-іншому оцінити проблеми переселенців, і головне – їх вирішити», – сказала Юлія Тимошенко під час підписання Меморандуму про співпрацю щодо захисту прав і свобод ВПО із представниками інститутів громадянського суспільства, які опікуються проблематикою переселенців.

_APX8463

Політик наголосила, що після проведення президентських і дострокових парламентських виборів до ВРУ буде відкрито нове вікно можливостей для того, щоб «змінити агресивне відношення до людей, неувагу і відстороненість влади від їх проблем».

«Ми спробуємо як команда це зробити. Це можуть бути нові енергія, час і шанси. Тому наша мета – послухати вас і підготуватись до роботи у новому парламенті, визначивши пріоритети. Ми завжди були і будемо на вашому боці», – зазначила вона.

Юлія Тимошенко акцентувала, що команда «Батьківщини» має чіткий план, який міститься у Новому курсі України, і який «Батьківщина» пропонуватиме як коаліційну угоду в новому парламенті, який вирішує широкий пласт проблем переселенців щодо забезпечення житлом, роботою і поновленням прав громадян Україні, які «чомусь за чиїмось рішенням були позбавлені частини своїх громадянських прав і свобод».

«Новий курс України передбачає програму мікрокредитування для ведення бізнесу, яка може дати робочі місця для людей, а також програму забезпечення житлом через завершення будівництва тих об’єктів нерухомості, які сьогодні є недобудованими», – сказала парламентарій.