UVT_kuluary_press

Підсумки роботи ВРУ – невтішні: корупція, бідність людей і руйнація економіки

11:27 09.07.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що робота Верховної Ради України VIII скликання заслуговує негативної оцінки, оскільки не була спрямована на забезпечення захисту інтересів громадян України, натомість переслідувала корупційну вигоду для високопосадовців.

«Це був парламент не народу України, а він був приватною власністю Порошенка і його корупційного оточення. Вони мали в цьому парламенті побудовану на підкупі, корупції і роздачі бюджетних грошей більшість, яка за 5 років довела країну разом із Порошенко до крайнього ступеню бідності», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України.

_APM4368

За словами політика, завдяки такій контрольованій Порошенком більшості і особисто його діяльності – Україна за міжнародними оцінками піднялась на перше місце на європейському континенті за рівнем корупції.

А крім того, в парламенті регулярно мало місце порушення регламенту, факти голосування за корупційні і лобістські закони, ухвалення бюджету проти інтересів і справедливості щодо людей.

«Кожен бюджет, який було ухвалено у парламенті Порошенком і його більшістю – був бюджетом проти людей, проти економіки України і проти нашого розвитку. І тому цей парламент повинен піти негайно», – запевнила Юлія Тимошенко і додала, що важливо, щоб у новому парламенті новообрані політики працювали на користь людей, а не «продовжили 144 реформи, які були здійснені за останні 5 років».